Notice: Undefined variable: questpos in /home/ozera/ozera.com.ua/www/includes/allpage/global_quest.php on line 9

Notice: Undefined variable: questposall in /home/ozera/ozera.com.ua/www/includes/allpage/global_quest.php on line 15
Котедж «Затишний маєток» – проживання на озері Світязь та Шацьких озерах Волині. Доступні ціни, зручне розташування, бронювання номерів.

Проживання
Відпочинок на Світязі, Шацьких озерах. Приватні котеджі. Ціни тел. (096) 4882501. Детальніше з фото: ozero-svityaz.com.ua. Проживання на базі відпочинку у приватному котеджі, кімнати, номери. Також є дерев’яний будиночок у приватному секторі  на Світязі. Екскурсії, туризм, рибалка, погода  на Світязі, Шацьких озерах.

Частина номерів з виглядом на о. Світязь. Зручне розташування - 70 метрів від Світязя. Ідеально для комфортного відпочинку.

Котедж підходить для сімейного, індивідуального відпочинку, для закоханих і для хороших, дружніх компаній.  До магазина 100 м. 2 кафе, ресторанчик, базарчик, ще магазіни - 200 - 250м. Недалеко красиві соснові і змішані ліси, багаті на гриби і ягоди, - для приємних прогулянок і відпочинку. Екскурсії, туризм, рибалка, активний відпочинок. Бронювання здійснюється шляхом оплати першого дня проживання на рахунок за телефоном +38 (096) 488 25 01. Бронюється  проживання не менше 3-5 днів.

Знижки від 5 до 30%!

моб.: +38 (096) 488 25 01
моб.: +38 (050) 274 31 10


   Особливості нашого зручного та вигідного розташування
 • до озера 70 метрів, берег піщаний
 • поряд центральний пляж та невеликий затишний пляж з глиною для масок — 120 метрів
 • тихе затишне місце;
 • велика затишна територія, гарно озеленена та огороджена високим парканом;
 • зручне розміщення — неподалік продуктові магазини, ринок, два кафе, ресторанчик та вся інфрастуктура з розвагами на пляжі;
 • недалеко гарні соснові та мішані ліси, багаті на гриби та ягоди - для приємних прогулянок та відпочинку;
 • на території завжди чисто та аккуратно, гарно озеленено;
 • дерев’яна стеля, перегородки, присутній аромат дерева;
 • велика кількість різних видів альтанок, бесідок з мангалами – великих і малих розмірів, що забезпечує комфортний відпочинок на свіжому повітрі навіть в непогоду;
 • необхідні умови для проведення корпоративного відпочинку, святкувань;
 • автостоянка на територі.
 • Wi - Fi
Опис: Цей котедж підходить для сімейного, індивідуального відпочинку, для закоханих та для гарних, дружніх компаній.

Харчування: За домовленістю - здорове харчування з місцевих екологічних продуктів; сільське харчування Є  можливість для самостійного приготування  їжі на обладнаній усім необхідним кухні. Також поряд магазин - 100 м, 2 кафе, ресторанчик, 2 домашні кухні, базарчик і магазини - 200-250 метрів.
 
Категорія номеру Ціна, грн Характеристика
Двохмісний номер типу «А»  від 800 Супутникове ТБ, кондиціонер, холодильник, шафа, двоспальні ліжка душ, туалет, умивальник в номері.
Двохмісний номер типу «В» від 450 Телевізор, вентилятор, холодильник, шафа, двоспальні або односпальні ліжка. Душ, туалет, умивальник на поверсі.
Трьохмісний номер типу «А» від 750 Телевізор, вентилятор, холодильник, шафа, односпальні ліжка, диван Душ, туалет, умивальник на поверсі.
Трьохмісний номер типу «В» від 650 Телевізор, вентилятор, холодильник, шафа, односпальні ліжка. Душ, туалет, умивальник на поверсі.
Двокімнатний номер від 1200 Супутникове ТБ, кондиціонер, холодильник, шафа, двоспальні ліжка, м'яка частина та диван. Душ, туалет, умивальник в номері.

Додаткове місце - від 100 грн
Окрім вказаних в таблиці – є варіанти економ-класу в котеджі «Гостинний» від 150 грн. за одне місце (телевізор, холодильник, кухня, вентилятор, санвузол з гарячим душем біля котеджа)


Також є окремий "Дерев'яний будиночок" - 1200 грн - двоспальне ліжко, двоспальний диван, трюмо, тумбочка, столик, стільці. Біля будиночка стіл, стільці, травичка, дерева, зелень. Будиночок обладнаний супутниковим телебаченням, холодильником, плиткою, посудом. Санвузол в будиночку (душ, умивальник, туалет). Цілодобова подача гарячої води.

Знижки:

- ціни з 1 травня по 1 червня, з 1 вересня по 15 жовтня – знижки 20-30%

Детальніше дивіться на нашому сайті: http://ozero-svityaz.com.ua/lang/ua/zatishnij-mayetok
Контакти
Волинська обл. Шацький район, с. Світязь, вул. Жовтнева, 100а
+38 096 488 25 01
+38 050 274 31 10
Карта