Notice: Undefined variable: questpos in /home/ozera/ozera.com.ua/www/includes/allpage/global_quest.php on line 9

Notice: Undefined variable: questposall in /home/ozera/ozera.com.ua/www/includes/allpage/global_quest.php on line 15
Котедж «Гостинний» – проживання на озері Світязь та Шацьких озерах Волині. Доступні ціни, зручне розташування, бронювання номерів.

Проживання
37976 переглядів
Відпочинок і проживання, ціни без посередників на Світязі, Шацьких озера замовляйте по тел. (050) 2743110 ozero-svityaz.com.ua на базі відпочинку у нашому  приватному котеджі. Також є дерев'яний будиночок в приватному секторі на Світязі. Активний відпочинок,  екскурсії, туризм, рибалка на Світязі, Шацьких озерах.

Озеро Світязь — 100 м.  Тихе та затишне місце для комфортного відпочинку.  Котедж підходить для сімейного, індивідуального відпочинку, для закоханих і для хороших, дружніх компаній.

До магазина 100 м. 2 кафе, ресторанчик, базарчик, ще магазини - 200-250 м. Недалеко гарні  соснові і мішані ліси, багаті на гриби та ягоди - для приємних прогулянок та відпочинку.

Бронювання здійснюється шляхом оплати першого дня проживання. Довідки за телефоном +38 (050) 274 31 10. Бронюється  проживання не менше як на 3-5 днів.

Особливості нашого зручного та вигідного розташування:
  • Світязь — 100 метрів, берег піщаний; інфраструктура з розвагами на пляжі;
  • поряд розташований центральний пляж та невеликий затишний пляж з глиною для масок — 120 метрів
  • велика затишна територія, гарно озеленена та огороджена високим парканом;
  • зручне розміщення — неподалік продуктові магазини, ринок, два кафе, ресторанчик та вся інфрастуктура з розвагами на пляжі;
  • недалеко знаходяться гарні соснові та мішані ліси, багаті на гриби та ягоди — для приємних прогулянок та відпочинку;
  • у котеджі: дерев'яна стеля, перегородки, підлога;
  • велика кількість різних видів альтанок з мангалами — великих і малих розмірів, що забезпечує комфортний відпочинок на свіжому повітрі навіть в непогоду;
  • парковка на території;
  • прокат велосипедів, човнів, байдарок, катамаранів, дощок, дитячі розваги
  • Wi - Fi
Опис: Цей котедж підходить для сімейного, індивідуального відпочинку, для закоханих та для гарних, дружніх компаній.

Проживання:
1. Трьохмісний номер з обробкою деревом: три широких односпальні ліжка, холодильник, супутникове ТБ, вентилятор, столик, дерев'яна тераса-балкон зі столиком, велика тераса зі столиками і майданчиком для відпочинку, дерева, окрема парковка біля котеджу.
2. Чотиримісний і двомісний номер з обробкою деревом: чотири і два широких односпальні ліжка, холодильник, супутникове ТБ, вентилятор, столик, дерев'яна тераса-балкон зі столиком, велика тераса зі столиками і майданчиком для відпочинку, травичка, дерева, окрема парковка біля котеджу.
3. Чотиримісний і тримісний номер з обробкою деревом: чотири і три широких односпальні ліжка, холодильник, супутникове ТБ, вентилятор, столик, дерев'яна тераса-балкон зі столиком, велика тераса зі столиками і майданчиком для відпочинку, дерева, окрема парковка біля котеджу.

Ціни: від 150 грн. за одне місце (телевізор, холодильник, кухня, вентилятор, санвузол з гарячим душем біля котеджу).
Додаткове місце - від 50 грн
Крім зазначених вище — є варіанти проживання в «Приватних котеджах «Затишний маєток» з усіма умовами у двох, тримісних, чотиримісних номерах. Номери обладнані супутниковим телебаченням, холодильником, кондиціонером, шафою, трюмо. Санвузол в номері (душ, умивальник, туалет). Є також кімнати двох або тримісні, чотиримісні санвузол суміщений. Цілодобова подача гарячої води.

Також є окремий «Дерев'яний будиночок»від 1200 грн - двоспальне ліжко, двоспальний диван, трюмо, тумбочка, столик, стільці. Біля будиночка стіл, стільці, дерева, зелень. Будиночок обладнаний супутниковим телебаченням, холодильником, плиткою, посудом. Санвузол в будиночку (душ, умивальник, туалет). Цілодобова подача гарячої води.

Харчування: За домовленістю — здорове сільське харчування з місцевих екологічних продуктів. Є можливість для самостійного приготування їжі на обладнаній усім необхідним кухні. Також поряд магазин — 100 м, 2 кафе, ресторанчик, 2 домашні кухні, базарчик і магазини — 200-250 метрів.

Контакти
Волинська обл. Шацький район, с. Світязь, вул. Жовтнева, 100а
+38 050 274 31 10
Карта