Notice: Undefined variable: questpos in /home/ozera/ozera.com.ua/www/includes/allpage/global_quest.php on line 9

Notice: Undefined variable: questposall in /home/ozera/ozera.com.ua/www/includes/allpage/global_quest.php on line 15
Котедж «Фортеця» – проживання на озері Світязь та Шацьких озерах Волині. Доступні ціни, зручне розташування, бронювання номерів.

Проживання
15842 переглядів
Котедж "Фортеця" відкрита з 2014 року (до озера Світязь – 400 м, до соснового лісу – 50 м). На території знаходяться два будинки.

Будинок №1: трьохповерховий, в наявності 8 номерів (чотири – 2-місні, два – 3-місних, два – 4-місних), санвузол спільний на кожному поверсі, в кожній кімнаті: телевізор, супутникове ТБ, холодильник, чайник, шафа для одягу. В будинку є кухня, оснащена всім необхідним для  приготування їжі.

Будинок №2: двоповерховий, має 6 кімнат. На другому поверсі розташовані 4 кімнати (дві – 2-місні, дві – 3-місні). В кожній кімнаті: душ, туалет, умивальник, біде, холодильник, чайник, телевізор, супутникове ТБ.

На першому поверсі розташовані дві кімнати (одна – 3-місна, одна – 3-місна з каміном). Санвузол спільний на поверсі. В кожній кімнаті: холодильник, чайник, телевізор, супутникове ТБ.

Вартість:  напівлюкс - 600 грн/доба
                  напівлюкс з балконом - 650 грн/доба
                  стандарт - 600 грн/доба
                  стандарт з балконом - 650 грн/доба
                  номер "Фортеця" і 2 - 3 місн. - 225 грн/особа/доба
                  діти до 5 років - 50 грн
                  діти 5 - 18 років - 100 грн    

У дворі розташовані два мангали і дві альтанки де можна приготувати шашлик, юшку, та інші страви; дитячі та дорослі гойдалки; гамак; парасольки та лежаки.

В кожний номер видається по 1 полотенцю на 1 особу.
Заміна білизни – по потребі, або 1 раз на  5 днів.
Дрова – за додаткову оплату.
Стоянка для автомобілів – безкоштовно.
Wi - Fi

Харчування: 3-х, 4-х разове (за додаткову оплату), по замовленому меню, домашня кухня з максимальним використанням екологічно чистих продуктів місцевого походження, у тому числі риби, м'яса, молочних продуктів , ягід, грибів. Можливе замовлення окремих страв. У харчуванні принципово не використовуються: морожені продукти (тільки охолоджені), добавки і приправи ненатурального походження.

За додаткову оплату можна замовити різноманітні екскурсії: автомобільні, велосипедні, пішохідні, на туристичних байдарках та човнах, риболовлю та інше.
Контакти
Волинська область, Шацький р-н, смт. Шацьк, вул. Світла 32
+38 (095) 402 80 42
+38 (098) 664 26 82
Карта