Notice: Undefined variable: questpos in /home/ozera/ozera.com.ua/www/includes/allpage/global_quest.php on line 9

Notice: Undefined variable: questposall in /home/ozera/ozera.com.ua/www/includes/allpage/global_quest.php on line 15
Озера
Озера
Підводні ексурсії Шацькими озерами (фридайвинг)
14459 переглядів

Підводне плавання  приведе Вас в глибини  озера Світязь. Якщо пощастить - побачите як пропливають  зграї різних риб, а, можливо, навіть  зустрінете рідкісну рибу - вугра. У вас буде можливість поплавати по  джунглях  із водоростей  (а в Свіятзі їх більше 50 видів!) та отримати незабутні відчуття побачивши підводний світ Шацьких озер!

Фридайвинг - підводне плавання, в якому людина занурюється під воду на єдиному ковтку повітря. Це - майже мистецтво дихання, яке змішує розумову дисципліну з наукою про фізіологію. Затримка дихання і занурення у воду можуть змінити Ваше життя. Діти інстинктивно роблять це для забави під час прийняття ванни або в басейні, але оскільки ми стаємо дорослими, то схильні забувати прості задоволення.

Фридайвинг - одне з найбільш популярних спортивних занять, але це дещо  більше ніж спорт. Це заняття поєднує науку про тіло і розум, щоб створити незабутній досвід, який є захоплюючим і повністю зачаровує. Ви відраховуєте секунди та вимірюєте відстань в метрах, вчитеся управляти внутрішнім диханням. Фридайвери фактично не використовуюь  жодного устаткування - потрібна лише віра в себе, і в тих, хто стежить за Вашою безпекою.

Контактні телефони: 
+38 093 484 84 85
+38 068 626 87 43