Екскурсії
Екскурсія на байдарках Шляхи Робінзонів
14030 переглядів
Тривалість: 3, 5 – 4 години.

ВАРТІСТЬ: 350 грн.

Контакти:  
+38 068 227 11 28
+38 067 665 63 38

Пам‘ятаєте, як в дитинстві всі зачитувалися книжками про мандрівки відважних капітанів та життя Робінзона Крузо? Як згодом мріяли, подібно до них, подорожувати морями та океанами? 


Маршрут екскурсії «Шляхи Робінзонів» пролягає не бурхливим морем, а найглибшим озером України та найбільшим серед водойм Шацького національного парку – озером Світязь.

Безмежні простори українського Байкалу можуть здатися величезним морем або океаном, де посередині, для відпочинку відважних  мандрівників, розташувався таємничий безлюдний острів. Ось тут починається справжня робінзонада: розпалити вогонь, приготувати їжу…

А як приємно посидіти біля вогнища і поділитися своїми враженнями, або розповісти цікаві історії! І хоча, будь-який Робінзон, рано чи пізно, залишає свій острів і повертається додому, але спогади про таку подорож залишаються на все життя.


Карта маршруту
Відгуки
18.09.2018
Ирина
Отдыхали на Шацких озерах в сентябре месяце. Очень обидно, что организаторы не способны проводить экскурсии в этот период времени. К сожалению, нам так и не удалось полюбоваться пейзажами Шацких озер на байдарках, потому что нам весь отпуск обещали, что завтра будет группа и мы сможем организовать для Вас экскурсию. В итоге выяснилось, что из желающих нас только двое и организаторам мы не интересны с коммерческой точки зрения. Хочу уведомить отдыхающих, что в сентябре экскурсии НЕ работают!!! Пожелания организаторам быть более гибкими и подумать, как можно продлить сезон Вашего бизнеса.
21.06.2018
Відпочивальниця
Екскурсія фігня. Не порекомендувала би нікому.
05.08.2015
Гість
Назва організації і контакти на кожній сторінці зверху!
05.08.2015
Ольга
І контакти екскурсоводів та опис організації.
15.07.2015
Sherill
все це дуже цікаво, але хотілося б бачити ціни.
Всі відгукиЗгорнути відгуки